Image1 Image2 Image3 Image4

Novinky

Nový rok 2022

Přeji úspěšné studiu v novém roce 2022.

Online kurzy v provozu bez omezení

Ptáte se, zda jsou kurz v provozu bez omezení. Ano jsou. Přeji příjemné studium a pevné zdraví!

Nové testy pro přijímací zkoušky na psychologii

Do kurzu Příprava na přijímací zkoušky na psychologii byly právě vloženy nové testy z přijímacích zkoušek na psychologii na Masarykově univerzitě (Filozofická fakulta).

Nový školní rok

Přejeme studentům vše dobré do nového školního roku!

Obsah kurzu je dostupný i na mobilních telefonech

K přehrávání audia již nepoužíváme technologii Flash, ale HTML5. Pro studenty to znamená, že audio obsah je snadno dostupný i na mobilních telefonech či tabletech. Kurzy tak můžete studovat i v mobilu :-).

Koupě kurzu pro studenty a studentky ze Slovenska

Online kurzy jsou dostupné i pro Slovensko. Studenti a studentky se Slovenska mohou kurz zaplatit kartou či převodem na slovenský účet bez bankovních poplatků. V tomto případě použijte číslo účtu IBAN SK1383300000002700251715.

Přejeme studentům

Do nového školního roku Vám přejeme hodně úspěchů a pokud Vás čeká maturitní rok, kromě vydařeného maturáku i dobrou volbu dalšího studia :-).

AKCE - Najdi chybu, dostaň dvacku!

Ode dneška vyhlašujeme akci pro ty, kteří v jakémkoli našem kurzu nalezli nebo naleznou nějakou faktickou chybu (ne pravopisnou). Napište tuto chybu na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. a vydělejte si za každou odhalenou chybu 20 Kč. :-)

Pomozte nám tak naše kurzy ještě vylepšit!! :-)

Soutěž ukončena

V soutěži o online kurzy zdarma si 9 soutěžících vyhrálo kurz dle svého výběru. Přejeme Vám příjemné studium a hodně štěstí u přijímacích zkoušek. 

Nová osnova kurzu OSP

Kurz OSP - Obecné studijní předpoklady byl upraven do stejného rozčlenění, jak je rozdělen originální test OSP. V kurzu tedy nyní naleznete 4 tématické celky, a to verbální oddíl, kvantitativní oddíl, logický oddíl a argumentační oddíl. Došlo pouze k přesunu některých kapitol do jiného celku, obsah kurzu zůstal nezměněn a najdete v něm vše, co v původním kurzu, pouze jinak rozdělené.  

Soutěž o 10 online kurzů

Přinášíme vám soutěž o 10 online kurzů dle vlastního výběru zaměřených na přípravu na přijímací zkoušky na VŠ různého zaměření.

Jak soutěžit?

  1. Dejte To se mi líbí stránce Samouk.cz na FB
  2. Napište do komentáře pod soutěžní post, jaký kurz byste si v případě výhry vybrali z naší nabídky na stránkách www.samouk.cz
  3. Nezapomeňte soutěž sdílet a říct o ní přátelům.

 10 výherců vyhlásíme 1. dubna 2017.

Soutěž není provozována sociální sítí Facebook ani za ni neručí.

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s pravidly soutěže.Nové testy v kurzu ČJ pro střední školy

Do kurzu Českého jazyka byly přidány 4 nové testy, celkem se kurz rozrostl o dalších 80 nových otázek. Přijímačky na střední školy se blíží, tak vzhůru do studia. ;-) 

Nový test v kurzu Psychologie

Do kurzu Psychologie - příprava na přijímací zkoušky jsme přidali reálný test z roku 2015, přibylo nám zde tedy 30 nových otázek. 

Uzavírka přihlášek na VŠ

Již se blíží tradiční termín uzavírky přihlášek na většinu vysokých škol, a to 28. února. Přejeme tedy studentům maturitních ročníků, aby ještě dobře rozmysleli, na kterou VŠ se přihlásí a zároveň vám přejeme hodně síly a píle při přípravě na přijímací zkoušky na vaši vysněnou školu, třeba prostřednictvím našich online kurzů. ;-)

Pokud nestihnete do 28. února podat přihlášku na VŠ, nezoufejte, protože některé školy mají termín pro podání přihlášek posunutý na pozdější datum - viz. http://www.vysokeskoly.com/terminy-podani-prihlasek/

Nová kapitola v kurzu ČJ

Do kurzu přípravy na přijímací zkoušky z českého jazyka na střední školy byla doplněna kapitola týkající se základních literárních pojmů. V nejbližší době bude doplněn také test k této kapitole. 

Kurz ČJ pro střední školy

Dnes byl kurz doplněn o dalších 50 různých otázek, doplňovaček a cvičení k procvičování učiva kurzu. 

Doplnění kurzu ČJ

Dnes bylo do kurzu ČJ pro střední školy, který prochází aktualizací, přidáno 100 nových testových úloh. Pojďte se s námi chystat na přijímačky. ;-) 

Aktualizace kurzů ČJ a M na střední školy

V roce 2017 došlo k zavedení jednotných přijímacích zkoušek na střední školy. V současné době dochází také v našich kurzech Českého jazyka a Matematiky na střední školy k aktualizaci, aby zahrnovaly učivo, které se v jednotných přijímacích zkouškách může objevit. V nejbližší době budou doplněny zbývající kapitoly. 

Nový školní rok 2015/2016

Do dalšího školního roku přejeme opět vše dobré nejen našim, ale i ostatním studentům, hodně píle při studiu, přípravě na maturitu, zkoušky i přijímací řízení.

Nový školní rok 2014/2015

Gratulujeme všem, kteří se dostali na VŠ a v září zahájili studium. Studentům středních škol přejeme dobrý výběr vysoké školy a úspěšné přijímací zkoušky.

Nové reference studentů

Zveřejňujeme nové reference našich studentů. Děkujeme zvláště za náměty ke zlepšení kurzů i pochvalu :-).

Přání do nového školního roku

Všem studentům přejeme úspěšný nový školní rok 2013/2014. Zvláště pak studentům posledních ročníků středních škol přejeme šťastný výběr další životní dráhy i případnou dobrou volbu vysoké školy.

Podpořili jsme dětské domovy

Podpořili jsme 14 dětských domovů zpřístupněním kurzů znevýhodněným dětem a mládeži. Doufáme, že jsme jim usnadnili cestu k dalšímu vzdělávání na střední a vysoké škole.

Recenze kurzu příprava na OSP Z/R

O stránce samouk.cz jsem se dozvěděla náhodou - v diskusi na lidé.cz o OSP testech, a tak jsem tyto stránky navštívila. Zjistila jsem, že nabízejí přípravné kurzy přesně na ten typ přijímacích zkoušek, který potřebuji. Příznivá se mi zdála i cena, a jelikož nechci přípravu na přijímačky nijak podceňovat, rozhodla jsem se zkusit to...

Číst dál...

Aktuální oborové testy k přijímačkám na psychologii

Do kurzu příprava na přijímací zkoušky na psychologické obory jsme přidali aktuální oborové testy (FF MU). Jedná se o více než 100 nových úloh. K dispozici jsou tak oborové testy z let 2003-2012.

40 nových úloh do OSP

Přidali jsme dalších 40 nových úloh do kurzu příprava na Obecné studijní předpoklady.

Partnerská střední škola

Partnerskou střední školou se stalo Arcibiskupské gymnázium v Praze.

Nové příklady do OSP

V on-line kurzu příprava na Obecné studijní předpoklady přibylo dalších 30 otázek do oddílu Analytické myšlení. Během prosince chystáme další :-).

Přijímací zkoušky na střední školy

Článek se týká přijímacího řízení, které čeká studenty základních škol na jaře 2013. Dozvíte se termíny přijímacích zkoušek,...

Číst dál...

Nové úlohy v kurzu OSP

Rozšiřujeme nabídku testových úloh v on-line kurzu Obecné studijních předpoklady, doufáme, že do konce roku v kurzu přibude dalších 200 úloh :-).

Výhodná multilicence pro školy

Zveřejnili jsme podmínky výhodné a neomezené multilicence určené středním školám a všem jejich studentům. Multilicence je...

Číst dál...

www.prijimackydiskuze.cz - diskuze o přijímačkách

Spustili jsme nový web - fórum o přijímacích zkouškách na vysoké a střední školy. Diskutovat můžete o požadavcích na přijímací zkoušky, můžete se ptát na řešení reálných testů, atd. Přispívat může kdokoli, nemusíte se registrovat,...

Číst dál...

Reference studentů

Včera jsme obeslali naše studenty s otázkou, jak se jim líbí kurzy na Samouku. Skoro vzápětí jsme obdrželi první kladné reference, dnes i souhlas s jejich zveřejněním :-). Přečíst si je můžete v sekci O projektu/Reference.

Neomezená konzultace s lektorem

Z původně zaváděcí nabídky se stala trvalá možnost časově neomezených konzultací s lektorem ve všech našich on-line kurzech...

Číst dál...

Studium kurzu do 2 minut - placení kartou

Od konce srpna máte možnost zaplatit on-line kurzy bankovní kartou a přímým bankovním příkazem. Celý proces nezabere déle než dvě minuty a kurz Vám aktivujeme bezprostředně po provedení platby. Placení kartou je...

Číst dál...

Nově! Testy studijních předpokladů - online příprava

Dnes jsme zveřejnili online kurz přípravu na Testy studijních předpokladů Masarykovy univerzity. V kurzu naleznete obsáhlý výklad teorie řešení příkladů a bezmála...

Číst dál...

Nový online kurz - Biologie

Spustili jsme nový on-line kurz Biologie, který je zaměřený na přípravu k přijímacím zkouškám na lékařské a farmaceutické fakulty...

Číst dál...

Přechod na nový a rychlejší hosting

Samouk.cz dosud využíval hostingové služby v zahraničí, nyní jsme přesídlili k českému poskytovateli. Důvodem změny je zlepšení uživatelského komfortu díky zvýšení rychlosti načítání stránek webu.

Certifikát o absolvování on-line kurzu

V každém on-line kurzu na Samouku máte možnost získat certifikát o jeho absolvování. Zisk certifikátu je zpravidla podmíněn složením závěrečného testu, který se skládá z náhodného výběru úkolů probíraných ve výukové části kurzu. Certifikát se Vám vygeneruje...

Číst dál...

Hledáme partnera základní a střední školu

Hledáme partnera Samouku mezi středními a základními školami. Pro studenty partnerských škol nabízíme zdarma neomezený přístup ke všem on-line kurzům.

Číst dál...

Facebook komentáře

Nyní máte možnost komentovat jednotlivé on-line kurzy pomocí FB komentářů...

Číst dál...

Oborové testy z psychologie

Rádi bychom Vás informovali, že v našem on-line kurzu přípravy k přijímacím zkouškám na psychologii naleznete zadání ostrých oborových testů z přijímacích zkoušek minulých let...

Číst dál...

Úpravy systému

Po zveřejnění nového výukového systému a dalších kurzů nás čeká období, kdy musíme vychytat drobné nedostatky.

Číst dál...

V nabídce 10 kurzů

Po roce testování a provozu on-line kurzu příprava na přijímačky z psychologie spouštíme další přípravné eLearningové kurzy.

Číst dál...

Nový výukový modul

Spustili jsme nový výukový systém. Původní plně funkční verzi webu naleznete na old.samouk.cz.

Číst dál...