Image1 Image2 Image3 Image4

Obecné studijní předpoklady SCIO OSP

Přípravný on-line kurz

On-line kurz Vás kompletně připraví k přijímacím zkouškám na vysoké školy, které jsou založeny na testu Obecných studijních předpokladů (OSP) organizovaným společností SCIO. Kurz je rozčleněn do čtyř tematických celků, stejně jako originální test OSP – verbální oddíl, kvantitativní oddíl, logický oddíl a argumentační oddíl. Každý celek obsahuje teoretickou část výkladu a testové otázky k procvičení, které odpovídají otázkám z ostrých testů. K on-line kurzu nabízíme konzultace s lektorem (mail, Skype) - nyní zdarma a v neomezeném čase! Prohlídka kurzu a některé kapitoly jsou zdarma pro každého...

Zakoupit kurz »

O testech OSP

S testem OSP se můžete setkat u řady přijímacích zkoušek na vysoké školy. Kurz pořádá společnost SCIO a slouží pro porovnání studentů u přijímacích zkoušek. Na základě tohoto pořadí se určuje Vaše přijetí ke studiu. Testy zpravidla nepožadují po studentech hlubší teoretické znalosti, nedá se však říci, že by šlo o jednoduché testy. Úlohy jsou specifické a na středních školách se s nimi jen těžko setkáte, je tedy třeba se před testováním s typickými úlohami seznámit, abyste zvýšili svoji šanci na úspěch. Na druhou stranu na úlohy se lze dobře připravit, a na to se zaměřuje náš on-line kurz. Seznámíte se v něm nejenom s typickými úlohami z testů OSP, ale dozvíte se i důležité tipy k řešení a naučíte se je tak řešit efektivně a rychle, což je důležité.

Pro koho je kurz určen

Primárně je on-line kurz přípravy k testu obecných studijních předpokladů vytvořen tak, abyste se dostali na vysokou školu, na kterou se budete hlásit.

Konzultace s lektorem

Nedílnou součástí kurzu jsou konzultace s lektorem. Můžete jich nyní využívat dokonce neomezeně. To znamená, že do konce platnosti kurzu se můžete ptát na cokoli z témat kurzu a jakkoli často. Konzultace probíhají zpravidla přes email, Skype.

Stejně tak můžete konzultovat s dalšími studenty kurzu přes fórum a chat, což Vám vřele doporučujeme. Kontakt s lektorem i ostatními studenty znatelně posouvá efekt on-line výuky.

Délka kurzu

Čas, který budete potřebovat k projití všech kapitol a úspěšnému složení testů, je velmi individuální. Myslíme si, že lze kurz při plném nasazení zvládnout do dvou týdnů. Čím dříve si ale kurz zapíšete, tím pohodovější tempo můžete zvolit a budete mít více času na opakování a konzultace.

On-line kurz si můžete zapsat kdykoli. Navštěvovat ho můžete vždy po dobu jednoho roku (365 dní). V případě, že chcete trvání kurzu mírně prodloužit, napište.

Vyzkoušejte zdarma

Každý náš kurz si můžete prohlédnout a některé kapitoly navštívit zdarma. Kapitoly, které jsou přístupné v rámci prohlídky, jsou označené hvězdičkou. Nechceme, abyste kupovali zajíce v pytli. Pokud by Vám k získání přehledu o kurzu zpřístupněné kapitoly nestačily, napište nám email a kurz Vám zpřístupníme na omezenou dobu v plné funkčnosti.

Garance vrácení peněz

Pokud nedosáhnete v ostrých OSP testech u přijímacích zkoušek alespoň percentilu 80%, garantujeme Vám vrácení peněz. Percentil vyjadřuje počet lidí, kteří u přijímacích zkoušek dosáhli horšího výsledku jak Vy. Jinými slovy naše nabídka zní: pokud po absolvování kurzu nebudete mezi 20% nejlepších, vrátíme Vám kurzovné. Pokud bychom si mysleli, že s naším kurzem se nelze na takový výsledek připravit, nemohli bychom si nabídku dovolit. Studenti tak nesou jen velmi malé riziko, to bereme rádi na sebe.

Víte, jak se to ale říká, lehko na bojišti... Garance vrácení peněz platí pouze při získání certifikátu z kurzu, a ten je podmíněn splněním závěrečného testu na 90%. Závěrečný test se však skládá pouze z otázek, které se objevují v předešlých testech v kurzu, a které můžete opakovat libovolněkrát. Na závěrečný test se lze tedy dobře připravit!

Cena kurzu

Kurzovné činí 450 Kč. Nevíme o nikom, kdo by Vám za srovnatelnou cenu nabídl to, co my. Vybrané kurzovné používáme na rozvoj a chod Samouka, konzultace Vašich lektorů, tvorbu dalších kurzů, podporu neziskových projektů, atd. Více informací se můžete dozvědět zde: Kam investujeme.

Výhody on-line kurzu

Za zlomek ceny dostanete stejné informace jako na prezenčních kurzech. Studovat můžete v čase, který se Vám hodí, a to z pohodlí domova přes Internet. Studujete vlastním tempem, ušetříte čas i peníze za dojíždění do prezenčních kurzů, nemůže se stát, že prošvihnete čas zápisu do kurzu (do online kurzu se můžete zapsat kdykoli). Jako jediná online vzdělávací agentura nabízíme nyní ke kurzu zdarma (v jeho ceně) neomezené konzultace s lektorem, z toho důvodu můžete konzultovat s lektorem mnohem déle než v prezenčních kurzech, kde jsou studenti omezeni striktním časem trvání kurzu.

Lektor kurzu

Na tvorbě kurzu spolupracoval s naším týmem lektor Vančura J., který má s testy OSP nemalé zkušenosti, po dosažení plného skóre amerického testu SAT z matematiky pro SCIO testoval jejich test obecných studijních předpokladů. V něm dosáhl těchto výsledků (percentilu) 95%, 99%, 100% postupně z verbálního, analytického a kvantitativního oddílu.

Certifikát o absolvování kurzu

Po úspěšném složení kurzu od nás obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Certifikát si můžete sami ihned vytisknout nebo nás požádat o zaslání poštou na Vaši adresu.

Zakoupit kurz »