Image1 Image2 Image3 Image4

Přijímací zkoušky z psychologie

On-line přípravný kurz

On-line kurz Vás kompletně připraví na přijímací zkoušky na vysoké školy, kde jsou požadovány znalosti z psychologie. Obsahuje přes 30 výukových tematických kapitol z psychologie a více než 1200 testových otázek - svým obsahem přesahuje řadu prezenčních kurzů. Obsahuje otázky z přijímacích zkoušek z minulých let a k on-line kurzu jsou nabízeny konzultace s lektorem (mail, Skype) - nyní zdarma a v neomezeném čase! Prohlídka kurzu a některé kapitoly jsou zdarma pro každého...

Zakoupit kurz »

Obsah kurzu

Kurz vychází zvláště z požadavků jednotlivých vysokých škol na znalosti k přijímacímu řízení z psychologie. Student se podrobně seznámí s kapitolami: Úvod do psychologie, Obecná psychologie, Metodologie, Sociální psychologie, Vývojová psychologie, Psychopatologie. Každá kapitola se skládá z výukové části a sady testových otázek, které jsou složené z otázek přijímacích zkoušek na psychologii. Na konci každé kapitoly je závěrečný test a na konci kurzu můžete procvičovat otázky ze všech kapitol, kterých je dohromady více než 1200.

Pro koho je kurz určen

Primárně je kurz psychologie vytvořen tak, aby Vás dostal na vysokou školu se zaměřením na psychologii. Rovněž si ho můžete zapsat i Vy, kteří se hlásíte na jiné humanitní obory a budou po Vás vyžadovat znalosti z psychologie. Nakonec pro svůj rozsah Vás jistě spolehlivě připraví i na maturitní zkoušku z psychologie. Kurz je vhodný i pro ty z Vás, kteří si chtějí rozšířit své znalosti z oboru psychologie.

Konzultace s lektorem

Nedílnou součástí kurzu jsou konzultace s lektorem. Můžete jich nyní využívat dokonce neomezeně. To znamená, že do konce platnosti kurzu se můžete ptát na cokoli z témat kurzu a jakkoli často. Můžete se i ptát na samotné studium psychologie, na průběh přijímacích zkoušek, apod. Konzultace probíhají zpravidla přes email, Skype.

Stejně tak můžete konzultovat s dalšími studenty kurzu přes fórum a chat, což Vám vřele doporučujeme. Kontakt s lektorem i ostatními studenty znatelně posouvá efekt on-line výuky.

Délka kurzu

Čas, který budete potřebovat k projití všech kapitol a úspěšnému složení testů, je velmi individuální. Myslíme si, že lze kurz při plném nasazení zvládnout za tři týdny. Čím dříve si ale kurz zapíšete, tím pohodovější tempo můžete zvolit a budete mít více času na opakování. Prezenční kurzy s obdobným rozsahem trvají přibližně 5 měsíců s výukou 1x týdně.

On-line kurz si můžete zapsat kdykoli. Navštěvovat ho můžete vždy po dobu jednoho roku (365 dní). V případě, že chcete trvání kurzu mírně prodloužit, napište.

Vyzkoušejte zdarma

Každý náš kurz si můžete prohlédnout a některé kapitoly navštívit zdarma. Kapitoly, které jsou přístupné v rámci prohlídky, jsou označené hvězdičkou. Nechceme, abyste kupovali zajíce v pytli. Pokud by Vám k získání přehledu o kurzu zpřístupněné kapitoly nestačily, napište nám email a kurz Vám zpřístupníme na omezenou dobu v plné funkčnosti.

Cena kurzu

Cena prezenčních kurzů příprav k přijímacím zkouškám na psychologii se pohybuje od 4500 - 8000 Kč + náklady na dojíždění. Náš online kurz nabízíme za desetinový zlomek této ceny 620 Kč.
Vybrané kurzovné používáme na rozvoj a chod Samouka, konzultace Vašich lektorů, tvorbu dalších kurzů, podporu neziskových projektů, atd. Více informací zde:

Výhody on-line kurzu

Za zlomek ceny dostanete stejné informace jako na prezenčních kurzech. Studovat můžete v čase, který se Vám hodí, a to z pohodlí domova přes Internet. Studujete vlastním tempem, ušetříte čas i peníze za dojíždění do prezenčních kurzů, nemůže se stát, že prošvihnete čas zápisu do kurzu (do online kurzu se můžete zapsat kdykoli). Jako jediná online vzdělávací agentura nabízíme nyní ke kurzu zdarma (v jeho ceně) neomezené konzultace s lektorem, z toho důvodu můžete konzultovat s lektorem mnohem déle než v prezenčních kurzech, kde jsou studenti omezeni striktním časem trvání kurzu.

Lektor kurzu

Kurz pro Vás připravil Mgr. Sokol A., úspěšný absolvent magisterského oboru psychologie na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně.

Certifikát o absolvování kurzu

Po úspěšném složení kurzu od nás obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Certifikát si můžete sami ihned vytisknout nebo nás požádat o zaslání poštou na Vaši adresu.

Zakoupit kurz »