Image1 Image2 Image3 Image4

Testy studijních předpokladů TSP MU

On-line přípravný kurz

On-line kurz Vás připraví k přijímacím zkouškám na vysoké školy, které jsou založeny na Testu studijních předpokladů TSP MU. Jedná se o většinu přijímacích zkoušek na Masarykovu univerzitu. Kurz je rozčleněn do šesti (+2) tematických celků, stejně jako originální TSP - Numerické myšlení, Kulturní přehled, Analytické myšlení, Kritické myšlení, Prostorová představivost, Verbální myšlení + Úsudky a bývalá součást TSP Symbolické myšlení. Každý celek obsahuje teoretickou část výkladu a testové otázky k procvičení.

Zakoupit kurz »

O testech TSP MU

S TSP MU se setkáte u většiny přijímacích zkoušek na Masarykovu univerzitu. Některé její fakulty tímto testem zcela nahradily své přijímací zkoušky, na některých tvoří součást přijímacích zkoušek ještě navíc oborový test. Kurz vytváří sama Masarykova univerzita. Na základě pořadí v testu (získaném percentilu) se určuje Vaše přijetí ke studiu. Testy zpravidla nepožadují po studentech hlubší teoretické znalosti, nedá se však říci, že by šlo o jednoduché testy. Úlohy jsou specifické a na středních školách se s nimi jen těžko setkáte, je tedy třeba se před testováním s typickými úlohami seznámit, abyste zvýšili svoji šanci na úspěch. Na druhou stranu na úlohy se lze dobře připravit a na to se zaměřuje náš on-line kurz. Seznámíte se v něm nejenom s typickými zástupci úloh z testů TSP, ale dozvíte se důležité tipy k řešení a naučíte se je tak řešit efektivně a rychle, což je důležité v omezeném čase u přijímacích zkoušek. Navíc máte v rámci kurzu možnost kdykoli kontaktovat lektora kvůli konzultaci.

Při přípravě kurzu jsme kladli důraz, aby Vás připravoval přesně na to, co po Vás bude požadovat Masarykova univerzita:

Vyzkoušejte zdarma

Každý náš kurz si můžete prohlédnout a některé kapitoly studovat zdarma. Kapitoly, které jsou Vám přístupné v rámci prohlídky, jsou označené hvězdičkou. Nechceme, abyste kupovali zajíce v pytli. Pokud by Vám k získání přehledu o kurzu zpřístupněné kapitoly nestačily, napište nám email a kurz Vám zpřístupníme na omezenou dobu v plné funkčnosti.

Neomezený kontakt s lektorem

Při zápisu do kurzu získáváte kontakt na lektora, se kterým můžete konzultovat vzniklé nejasnosti při studiu. Konzultaci Vám nabízíme časově neomezenou a bez příplatku k ceně kurzu! Konzultace probíhají zpravidla přes email, Skype.

Stejně tak můžete konzultovat s dalšími studenty kurzu přes fórum a chat, což Vám vřele doporučujeme. Kontakt s lektorem i ostatními studenty znatelně posouvá efekt on-line výuky.

Garance vrácení peněz

Pokud nedosáhnete v ostrých TSP u přijímacích zkoušek alespoň percentilu 80%, garantujeme Vám vrácení peněz. Percentil vyjadřuje počet lidí, kteří u přijímacích zkoušek dosáhli horšího výsledku jak Vy. Jinými slovy naše nabídka zní: pokud po absolvování kurzu nebudete mezi 20% nejlepších, vrátíme Vám kurzovné. Pokud bychom si mysleli, že s naším kurzem se nelze na takový výsledek připravit, nemohli bychom si takovou nabídku dovolit. Studenti tak nesou jen velmi malé riziko, to bereme rádi na sebe.

Neslibujeme však dobrý výsledek bez vynaloženého úsilí při studiu. Víte, jak se to říká, těžko na cvičišti... Garance vrácení peněz platí při získání certifikátu z kurzu, a ten je podmíněn splněním závěrečného testu na 90%. Závěrečný test se však skládá pouze z otázek, které se objevují v předešlých testech v kurzu, a které můžete libovolněkrát opakovat, lze se tedy na něj dobře připravit!

Délka kurzu

On-line kurz si můžete zapsat kdykoli. Navštěvovat ho můžete vždy po dobu jednoho roku (365 dní). V případě, že chcete trvání kurzu mírně prodloužit, napište.

Cena kurzu

Kurzovné činí 450 Kč. Nevíme o nikom, kdo by Vám za srovnatelnou cenu nabídl to, co my. Vybrané kurzovné používáme na rozvoj a chod Samouka, konzultace Vašich lektorů, tvorbu dalších kurzů, podporu neziskových projektů, atd. Více informací se můžete dozvědět zde:

Výhody on-line kurzu

Za zlomek ceny dostanete stejné informace jako na prezenčních kurzech. Studovat můžete v čase, který se Vám hodí, a to z pohodlí domova přes Internet. Studujete vlastním tempem, ušetříte čas i peníze za dojíždění do prezenčních kurzů, nemůže se stát, že prošvihnete čas zápisu do kurzu (do online kurzu se můžete zapsat kdykoli). Jako jediná online vzdělávací agentura nabízíme nyní ke kurzu zdarma (v jeho ceně) neomezené konzultace s lektorem, z toho důvodu můžete konzultovat s lektorem mnohem déle než v prezenčních kurzech, kde jsou studenti omezeni striktním časem trvání kurzu.

Certifikát o absolvování kurzu

Po úspěšném složení kurzu od nás obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Certifikát si můžete sami ihned vytisknout nebo nás požádat o zaslání poštou na Vaši adresu.

Zakoupit kurz »