Image1 Image2 Image3 Image4

Speciál pro základní školy

Pro žáky základních škol nabízíme také diktátový kurz, tj. 40 namluvených diktátů z českého jazyka a doplňovačky zaměřené na různé jazykové jevy.

Dostáváš z diktátů špatné známky?

Potřebuješ si vylepšit průměr z češtiny?

Pak pro tebe máme speciální on-line kurz zaměřený právě na diktáty z českého jazyka. Kurz obsahuje čtyřicet namluvených (diktovaných) diktátů na různé jazykové jevy, rozděleny jsou do kategorií podle obtížnosti. Takže stačí si vzít tužku, papír a začít si zkoušet psát diktáty jako ve škole. Ke každému diktátu existuje jeho vzor, podle kterého si svůj napsaný diktát můžeš zkontrolovat. Pokud bys něčemu nerozuměl, nebo ti nebylo jasné, v čem a proč jsi udělal chybu, můžeš kontaktovat lektora kurzu a on ti jazykový jev vysvětlí. V kurzu si také můžeš vyzkoušet různé doplňovačky na obtížné jazykové jevy - správné řešení uvidíš ihned po splnění úlohy.

Pokud uvažujete nad doučováním Vašeho dítěte, vyzkoušejte náš kurz. Cenou se rovná pár hodinám placeného doučování a studovat lze po celý rok. Dosažené studijní výsledky můžete neustále kontrolovat ve výukovém systému.