Image1 Image2 Image3 Image4

Přijímací zkoušky z matematiky na střední školy

Přípravný on-line kurz

On-line kurz Vás kompletně připraví na přijímací zkoušky středních škol, kde jsou požadovány znalosti z matematiky. Obsahuje 9 výukových tematických kapitol z matematiky a více než 200 příkladů k procvičení. K on-line kurzu jsou nabízeny konzultace s lektorem (mail, Skype) - nyní zdarma a v neomezeném čase! Prohlídka kurzu a některé kapitoly jsou zdarma pro každého...

Zakoupit kurz »

Pro koho je kurz určený

Kurz je primárně zaměřen k přijímacím zkouškám na gymnázia, ale samozřejmě Vás připraví i na přijímací zkoušky jiných středních škol, kde jsou vyžadované obdobné znalosti z matematiky. Kurz Vám může rovněž dobře posloužit jako doplněk ke zlepšení průměru známek z matematiky, pro studium základů matematiky a také samozřejmě i pro rozšíření Vašich základních matematických znalostí.

Obsah kurzu

Kurz vychází zvláště z požadavků jednotlivých středních škol na znalosti k přijímacím zkouškám z matematiky. Student se podrobně seznámí s kapitolami:

  • Základní početní operace
  • Výrazy
  • Lineární rovnice
  • Slovní úlohy
  • Základní rovinné obrazce 1
  • Základní rovinné obrazce 2
  • Obsahy a objemy těles
  • Graf lineární funkce
  • Úlohy, poměry, aritmetický průměr

Každá kapitola se skládá z výukové části a sady testových otázek, které jsou založené na otázkách z přijímacích zkoušek. Na konci každé kapitoly je závěrečný test a na konci kurzu můžete procvičovat příklady ze všech kapitol, kterých je dohromady více než 200.

Konzultace s lektorem

Nedílnou součástí kurzu jsou konzultace s lektorem. Konzultaci Vám nyní nabízíme časově neomezenou a bez příplatku k ceně kurzu! To znamená, že během trvání kurzu se můžete ptát na cokoli z témat kurzu a jakkoli často. Konzultace probíhají zpravidla přes email, Skype.

Stejně tak můžete konzultovat s dalšími studenty kurzu přes fórum a chat, což Vám vřele doporučujeme. Kontakt s lektorem i ostatními studenty znatelně posouvá efekt on-line výuky.

Délka kurzu

Čas, který budete potřebovat k projití všech kapitol a úspěšnému složení testů, je velmi individuální. Myslíme si, že lze kurz při plném nasazení zvládnout za tři týdny. Čím dříve si ale kurz zapíšete, tím pohodovější tempo můžete zvolit a budete mít více času na opakování.

On-line kurz si můžete zapsat kdykoli. Navštěvovat ho můžete vždy po dobu jednoho roku (365 dní). V případě, že chcete trvání kurzu mírně prodloužit, napište.

Vyzkoušejte zdarma

Každý náš kurz si můžete prohlédnout a některé kapitoly studovat zdarma. Kapitoly, které jsou přístupné v rámci prohlídky, jsou označené hvězdičkou. Nechceme, abyste kupovali zajíce v pytli. Pokud by Vám k získání přehledu o kurzu zpřístupněné kapitoly nestačily, napište nám email a kurz Vám zpřístupníme na omezenou dobu v plné funkčnosti.

Cena kurzu

Kurzovné činí 450 Kč. Vybrané kurzovné používáme na rozvoj a chod Samouka, konzultace Vašich lektorů, tvorbu dalších kurzů, podporu neziskových projektů, atd. Více informací se můžete dozvědět zde: Kam investujeme. V každém případě je efektivně investujeme zpět do projektu.

Výhody on-line kurzu

Studovat můžete v čase, který se Vám hodí, a to z pohodlí domova online. Studujete vlastním tempem, ušetříte čas i peníze za dojíždění do prezenčních kurzů, nemůže se stát, že prošvihnete čas zápisu do kurzu (do online kurzu se můžete zapsat kdykoli). Jako jediná online vzdělávací agentura nabízíme nyní ke kurzu zdarma (v jeho ceně) neomezené konzultace s lektorem, z toho důvodu můžete konzultovat s lektorem mnohem déle než v prezenčních kurzech, kde jsou studenti omezeni striktním časem trvání kurzu.

Certifikát o absolvování kurzu

Po úspěšném složení kurzu od nás obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Certifikát si můžete sami ihned vytisknout nebo nás požádat o zaslání poštou na Vaši adresu.

Zakoupit kurz »