Image1 Image2 Image3 Image4

Přijímací zkoušky z matematiky na ekonomické obory

Přípravný on-line kurz

On-line kurz Vás připraví k přijímacím zkouškám na vysoké ekonomické školy, kde jsou vyžadovány znalosti z matematiky. Obsahuje 9 výukových tematických kapitol z matematiky a více než 200 příkladů na procvičení. K on-line kurzu jsou nabízeny konzultace s lektorem (mail, Skype) - nyní zdarma a v neomezeném čase! Prohlídka kurzu a některé kapitoly jsou zdarma pro každého...

Zakoupit kurz »

Pro koho je kurz určený

Online kurz je primárně zaměřený na Vysokou školu ekonomickou v Praze, Mendelovu univerzitu v Brně a Českou zemědělskou univerzitu v Praze. Kurz Vás samozřejmě připraví i na přijímací zkoušky jiných vysokých škol, kde jsou vyžadované obdobné matematické znalosti. Kurz Vám může rovněž dobře posloužit jako doplněk k přípravě na maturitní zkoušku a samozřejmě i pro rozšíření Vašich matematických znalostí.

Obsah kurzu

Kurz vychází zvláště z požadavků vysokých ekonomických škol na znalosti k přijímacímu řízení z matematiky. Student se podrobně seznámí s kapitolami:

  • Základní znalosti
  • Rovnice a nerovnice
  • Posloupnosti
  • Analytická geometrie
  • Funkce
  • Exponenciální a logaritmické funkce, rovnice, nerovnice
  • Goniometrické funkce
  • Komplexní čísla
  • Vzorové testy

Každá kapitola se skládá z výukové části a sady testových otázek, které jsou založené na příkladech z přijímacích zkoušek na ekonomické fakulty. Na konci kurzu můžete procvičovat všechny příklady v kurzu uvedené.

Konzultace s lektorem

Nedílnou součástí kurzu jsou konzultace s lektorem. Konzultaci Vám nyní nabízíme časově neomezenou a bez příplatku k ceně kurzu! To znamená, že do konce platnosti kurzu se můžete ptát na cokoli z témat kurzu a jakkoli často. Konzultace probíhají zpravidla přes email, Skype.

Stejně tak můžete konzultovat s dalšími studenty kurzu přes fórum a chat, což Vám vřele doporučujeme. Kontakt s lektorem i ostatními studenty znatelně posouvá efekt on-line výuky.

Délka kurzu

Čas, který budete potřebovat k projití všech kapitol a úspěšnému složení testů, je velmi individuální. Myslíme si, že lze kurz při plném nasazení zvládnout za tři týdny. Čím dříve si ale kurz zapíšete, tím pohodovější tempo můžete zvolit a budete mít více času na opakování.

On-line kurz si můžete zapsat kdykoli. Navštěvovat ho můžete vždy po dobu jednoho roku (365 dní). V případě, že chcete trvání kurzu mírně prodloužit, napište.

Vyzkoušejte zdarma

Každý náš kurz si můžete prohlédnout a některé kapitoly navštívit zdarma. Kapitoly, které jsou Vám přístupné v rámci prohlídky, jsou označené hvězdičkou. Nechceme, abyste kupovali zajíce v pytli. Pokud by Vám k získání přehledu o kurzu zpřístupněné kapitoly nestačily, napište nám email a kurz Vám zpřístupníme na omezenou dobu v plné funkčnosti.

Cena kurzu

Kurzovné činí 450 Kč. Vybrané kurzovné používáme na rozvoj a chod Samouka, konzultace Vašich lektorů, tvorbu dalších kurzů, podporu neziskových projektů, atd. Více informací se můžete dozvědět zde:

Výhody on-line kurzu

Za zlomek ceny dostanete stejné informace jako na prezenčních kurzech. Studovat můžete v čase, který se Vám hodí, a to z pohodlí domova přes Internet. Studujete vlastním tempem, ušetříte čas i peníze za dojíždění do prezenčních kurzů, nemůže se stát, že prošvihnete čas zápisu do kurzu (do online kurzu se můžete zapsat kdykoli). Jako jediná online vzdělávací agentura nabízíme nyní ke kurzu zdarma (v jeho ceně) neomezené konzultace s lektorem, z toho důvodu můžete konzultovat s lektorem mnohem déle než v prezenčních kurzech, kde jsou studenti omezeni striktním časem trvání kurzu.

Lektor kurzu

Na tvorbě kurzu spolupracovala s naším týmem lektorka Mgr. Cvachovcová, učitelka prestižního gymnázia v Brně.

Certifikát o absolvování kurzu

Po úspěšném složení kurzu od nás obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Certifikát si můžete sami ihned vytisknout nebo nás požádat o zaslání poštou na Vaši adresu.

Zakoupit kurz »