Image1 Image2 Image3 Image4

Přijímací zkoušky z angličtiny na Ekonomické obory

Přípravný on-line kurz

On-line kurz Vás kompletně připraví na přijímací zkoušky na vysoké školy, kde jsou požadovány znalosti z angličtiny. Obsahuje 19 výukových tématických kapitol z angličtiny a více než 400 testových otázek. K on-line kurzu jsou nabízeny konzultace s lektorem (mail, Skype) - nyní zdarma a v neomezeném čase! Prohlídka kurzu a některé kapitoly jsou zdarma pro každého...

Zakoupit kurz »

Pro koho je kurz určený

Primárně je online kurz angličtiny vytvořen tak, aby zvýšil Vaši šanci uspět u přijímacích zkoušek na ekonomické fakulty. Rovněž si ho můžete zapsat i Vy, kteří se hlásíte na jiné obory a budou po Vás vyžadovat znalosti z angličtiny. Kurz Vám může rovněž dobře posloužit jako doplněk k přípravě na maturitní zkoušku a samozřejmě i pro rozšíření Vašich znalostí z angličtiny.

Obsah kurzu

Kurz vychází zvláště z požadavků ekonomických vysokých škol na znalosti k přijímacím zkouškám z angličtiny. Student se podrobně seznámí s kapitolami:

  • Present and past
  • Present perfect and past
  • Future, Modals, conditionals and “wish“
  • Articles and nouns, pronouns, quantifiers and determiners, relative clauses
  • Adjectives and adverbs
  • Reported speech, reported question, indirect question,question tags, short answers
  • Prepositions and conjunctions
  • Noun + preposition, adjective + preposition, verb + preposition, phrasal verbs
  • The Gerund, the Infinitive, the Passive

Každá kapitola se skládá z výukové části a sady testových otázek, které jsou založené na otázkách z přijímacích zkoušek na ekonomické fakulty. Na konci každé kapitoly je závěrečný test a na konci kurzu můžete procvičovat otázky ze všech kapitol, kterých je dohromady více než 400.

Konzultace s lektorem

Nedílnou součástí kurzu jsou konzultace s lektorem. Konzultaci Vám nyní nabízíme časově neomezenou a bez příplatku k ceně kurzu! To znamená, že do konce platnosti kurzu se můžete ptát na cokoli z témat kurzu a jakkoli často. Konzultace probíhají zpravidla přes email, Skype.

Stejně tak můžete konzultovat s dalšími studenty kurzu přes fórum a chat, což Vám vřele doporučujeme. Kontakt s lektorem i ostatními studenty znatelně posouvá efekt on-line výuky.

Délka kurzu

Čas, který budete potřebovat k projití všech kapitol a k úspěšnému složení testů, je velmi individuální. Myslíme si, že lze kurz při plném nasazení zvládnout za tři týdny. Čím dříve si ale kurz zapíšete, tím pohodovější tempo můžete zvolit a budete mít více času na opakování.

On-line kurz si můžete zapsat kdykoli. Navštěvovat ho můžete vždy po dobu jednoho roku (365 dní). V případě, že chcete trvání kurzu mírně prodloužit, napište.

Vyzkoušejte zdarma

Každý náš kurz si můžete prohlédnout a některé kapitoly navštívit zdarma. Kapitoly, které jsou Vám přístupné v rámci prohlídky, jsou označené hvězdičkou. Nechceme, abyste kupovali zajíce v pytli. Pokud by Vám k získání přehledu o kurzu zpřístupněné kapitoly nestačily, napište nám email a kurz Vám zpřístupníme na omezenou dobu v plné funkčnosti.

Cena kurzu

Kurzovné činí 450 Kč. Vybrané kurzovné používáme na rozvoj a chod Samouka, konzultace Vašich lektorů, tvorbu dalších kurzů, podporu neziskových projektů, atd. Více informací se můžete dozvědět zde:

Výhody on-line kurzu

Studovat můžete v čase, který se Vám hodí, a to z pohodlí domova online. Studujete vlastním tempem, ušetříte čas i peníze za dojíždění do prezenčních kurzů, nemůže se stát, že prošvihnete čas zápisu do kurzu (do online kurzu se můžete zapsat kdykoli). Jako jediná online vzdělávací agentura nabízíme nyní ke kurzu zdarma (v jeho ceně) neomezené konzultace s lektorem, z toho důvodu můžete konzultovat s lektorem mnohem déle než v prezenčních kurzech, kde jsou studenti omezeni striktním časem trvání kurzu.

Lektor kurzu

Na tvorbě kurzu spolupracovala s naším týmem lektorka angličtiny Mgr. Habermannová.

Certifikát o absolvování kurzu

Po úspěšném složení kurzu od nás obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Certifikát si můžete sami ihned vytisknout nebo nás požádat o zaslání poštou na Vaši adresu.

Zakoupit kurz »